if_photoif_put_inmenu
Майстерня Сходів
Зателефонуйте нам!
+38 (050) +38 (050) 932-23-26 Показати
+38 (063) +38 (063) 173-66-52 Показати

Майстерня Сходів - Про компанію | ibud.ua

Каталог

Монтаж сходів
22 лютого 2017

Так як на об’єкт привозиться вже готовий «конструктор»,

Про компанію Майстерня Сходів

Компанія «Майстерня Сходів» була заснована у 1999 році в Івано-Франківську. Основним орієнтиром став високий рівень якості і європейський стиль в дизайні сходів. Ми перші у Івано-Франківську почали використовувати для виготовлення сходів клеєний щит промислового виробництва. Важливим у нашій справі є використання якісних матеріалів європейських виробників, а також висока кваліфікація наших інженерів та архітекторів, які розробляють проекти, та безпосередньо майстрів, які виготовляють сходи. Адже сходи – це не просто вибір, а доволі складна конструкція і тут необхідно враховувати навіть незначні деталі.

    Маючи виробничі можливості із часом наша компанія також освоїла виробництво меблів та дверей із масиву, художніх меблів. Додатково пропонуємо активні вироби садової архітектури, сауни, бані, альтанки та ін.

     Наші сходи встановлені в кожній з областей України (Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Київ, Ужгород, Одеса, Харків, Чернівці, Хмельницький і т.д.) та навіть поза її межами. Одним із факторів визнання нашої якості та успішності сміливо можемо вважати запрошення компанії для участі у виставціSWISSBAU 2012 в Швейцарії.

     Наші спеціалісти завжди допоможуть підібрати для Вас найкращий та найзручніший варіант сходів, базуючись на Ваших пропозиціях та вподобаннях.